Kreatywne zabawki dla dzieci – co wybrać?

Zabawki w życiu każdego dziecka spełniają kluczową rolę. Dzięki nim dzieci szybciej i lepiej rozwijają się nie tylko motorycznie, manualnie, ale też umysłowo. Twórcze zabawy to najlepsze, co można zaproponować swoim najmłodszym i starszym pociechom. Zwłaszcza, jeśli zabawki, którymi je obdarujemy będą z serii ulubionej bajki, jak na przykład Psi Patrol.

 

Zacznijmy od kreatywnych klocków

 

Klocki konstrukcyjne Psi Patrol do kupienia w sklepie online pasikot.pl to chwile beztroskiej, ale też kreatywnej zabawy. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki lubią budowanie z klocków, a kolejno zabawę, czyli układanie przygód i historyjek. Dzięki figurkom z bajki Psi Patrol dziecięce marzenia o ratowaniu świata mogą spełnić się w zaledwie kilka chwil.

 

Przejdźmy do karcianej rozgrywki

 

Każdy z nas pamięta z dzieciństwa swoją pierwszą karcianą grę Piotruś. W ofercie pasikot.pl te karty to coś więcej niż tylko sam Piotruś. To gra 2w1 – słynne memo, czyli zapamiętywanie obrazków na kartonikach i odkrywanie ich podczas pojedynku z innymi. To kolejny pomysł na prezent dla dziecka, któremu przy okazji fundujemy dużą porcję motywacji do myślenia.

 

Kolorowanek nigdy za wiele

 

Na pasikot.pl rodzice znajdą spory wybór kolorowanek z bohaterami Psiego Patrolu w roli głównej. Co więcej, to nie tradycyjne kolorowanki, lecz coś całkiem innego, o wiele bardziej kreatywnego, a dokładnie produkt, który robi wrażenie na najmłodszych.

2 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.