Psi patrol – bajka uwielbiana przez chłopców

Animowane krótkometrażowe bajki dla dzieci o wartkiej akcji to coś szczególnego zwłaszcza dla chłopców. Jeśli w tym wszystkim chodzi jeszcze o niesienie pomocy i ratunek, tym bardziej. Nic więc dziwnego, że bajka Psi Patrol stanowi dla chłopców nie tylko moment, w którym mogą zatopić się co rusz w inną przygodę, lecz dodatkowo punkt odniesienia zabaw.

Animowane szczeniaki w akcji

 

Serial Psi Patrol wykonany jest trójwymiarową techniką. Każdy odcinek jest więc doskonałym widowiskiem dla dzieci. Bajka trafiła na polskie ekrany w 2013 roku, a do tej pory zdobyła rzesze zadowolonych najmłodszych widzów. 10 letni Ryder to chłopiec posiadający drużynę mądrych i pomocnych piesków. Wspólnie biorą udział w wielu akcjach ratowniczych w miasteczku Adventure Bay. Ryder jest szefem drużyny, który przydziela każdemu z członków psiego patrolu specjalne zadania.

Jak nazywają się pieski w drużynie Rydera?

 

Marshall, Chase, Rubble, Rocky, Skye, Zuma oraz Everest. To imiona wspaniałych piesków, z których każdy odgrywa w drużynie inną rolę. Wspólnie jednak osiągają zwykle największe sukcesy w podjętych akcjach ratowniczych.

Marshall to pies strażacki oraz ratownik medyczny.
Chase jest psem policyjnym, a w dodatku szpiegowskim.
Rubble to specjalista budowniczy oraz pies konstruktor.
Rocky jest natomiast eko psem, któremu nie jest obcy recykling.
Skye to dziewczynka pies latająca różowy helikopterem.
Zuma jest ratowniczym psem wodnym.
Everest to kolejna dziewczynka pies, która specjalizuje się w akcjach ratowniczych związanych ze śniegiem i lodem.

2 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.